На жаль, я не зміг бути присутнім у всі дні проведення змагань, а потрапив туди лиш в останній день.  Прийшов як раз коли організатори готували траси для півфіналу серед хлопців. Довго морити вас текстом не стану, тому одразу перейдемо до фоточок :)

моросив мілкий дощик
Хлопці обговорюють траси, які накручують організатори.
Добре бути скелелазом. Де постелив килимок, там і хатка :)
Гарячий чайок за дві хвилини. Такий пальничок - незамінна річ у поході
Хлопці розтягуються, розминаються перед стартом.
Народ таритсья вітамінками :)

Так я походив, пофоткав і почув, як оголосили початок змагань. На траси почали викликати учасників. Напруга і на трасі була не на жарт. Орги накрутили справді складні маршрути. Я сам займаюся зі скелелазами в залі і досить непогано в мене виходить. Але на трасах такої складності я навряд чи зміг би навіть стартувати. 

Футболочка з чемпіонату на пам'ять
Трохи дитячої теми, бо неможливо було не відволікатись на цих карапузів.
Славко. Наш Кам'янчанин у півфіналі.

Далі була двогодинна перерва. Організатори знов почали знімати всі зацепи і встановлювати зацепи для фіналу жінок. А я поїхав у справах та повернувся вже коли розпочалися змагання. З погодою пощастило. Визирнуло сонечко подивитись на змагання дівчат. Одразу стало тепліше, сухіше та веселіше :)

Дехто навіть ласував морозивом. Хоча цього літу така подія трапляється не часто.

Далі знов була невеличка перерва і самий хардкорний етап - фінал чемпіонату серед чоловіків. Та я, на жаль, вже не зміг бути присутнім, тому на цьому моя зйомка закінчилася. Було дуже цікаво. Не раз самому хотілося спробувати якийсь маршрут, але краще я це зроблю вже не тренуванні в залі.

До речі, в якості реклами заявляю, що у нас, в Кам'янці-Подільському один з найкрутіших залів боулдерінгу. Кого цікавить цей вид спорту - приходьте і спробуйте себе в ньому. Я спробував разок і вже не можу його залишити. Так що раджу всім. Хай вам щасить :)

P.S. Якщо фоточок Вам виявилося замало, то можете подивитись, а які сподобаються, то й скачати їх ось тут.


Яндекс.Метрика