Сьогодні погода була зовсім не льотна :)
Вітер, дощ, подекуди ще й гриміло. Але нас це ні разу не засмутило. Сьогодні до нас на заняття фотошколи завітав Ілля - модель з агенції ModAS
Спершу я завів мову про налаштування камери, які необхідно провести, щоб зйомка в студії проходила на технічно гарному рівні. Пригадали про ІСО, витримку, діафрагму при роботі з постійним та імпульсним світлом. Пробіглися по схемах і типах освітлення та пригадали, яке по якості світло використовується при освітленні жіночого та чоловічого портрета. Далі я слово передав Ігорю і він перейшов до самого цікавого. Багато говорили про психологію. На прикладі чоловічої моделі ми говорили за те, як добитись від моделі задуманих нами емоцій. Як вводити модель в асоціації, налаштовувати на певний настрій, щоб емоція йшла з глибини, була справжньою, а не скотитися до поверхневого позування. Ігор дуже цікаво і доступно це все пояснює. Відчувається його вагомий багаж досвіду і знань.
(Як завжди, для зручності перегляду можете натиснути F11, клацати на фото та дивитись їх на повний екран.)
Ще буквально рік тому я й гадки не мав, що зможу знімати в таких умовах без спалаху та штативу. Просто піднявши ІСО. І при цьому матиму хорошу картинку. Все таки техніка грає вагому роль. Хто б що не казав...
Ілля старається
Ігор налаштовує його видати певну емоцію
Зайшов за модель, зробив кадр і зіпсував своєю присутністю кадр іншим. ))) Хоча, може хтось і включив мене до своєї композиції. Подивимось на розборі фото наступного заняття.
14-мм об'єктив та незвичний ракурс.
Трохи сюрреалізму. :)
Мені подобається цей кадр. Повна концентрація на процесі. Світло гарно лягло. Навіть те, що зфокусувався на волоссі, а не на очах не псує фото, а додає якогось шарму.
А це схожий за змістом, але зовсім інший за настроєм портрет.
Ще один гарний портретик.
Ігор працює з Іллєю.
Фотографує його впритул з 14-мм об'єктива. Від такого фото важко втриматись від сміху :)
Ігор легко та ненав'язливо просить Іллю посміхнутися. Той, до речі, не зміг відмовити. Сміявся до кінця заняття ))))
Зфокусувався на Валері, чекав від нього розвитку події, але емоція пішла від Ігоря. Не встиг на нього перевести фокус. Та фото все одно вийшло цікаве.
Коли зйомка закінчилася, Ігор ще довго розповідав цікаві нюанси зі свого досвіду та світової науки стосовно фотозйомки.
Після заняття Катя зробила всім чаю і ми ще годину сиділи в студії, пили чай з печивом, та спілкувались на різні цікаві теми.

Яндекс.Метрика