Перші заняття у фотошколі, як показує практика, найскладніші. Студенти отримують багато нового матеріалу, який їм потрібно опанувати, щоб зрозуміти, як примінити його на практиці. Нам з Ігорем дуже імпонує те, що група мало того, що витримує наплив технічних термінів хвиля за хвилею, то ще й успішно їх засвоює та застосовує знання на практичних заняттях. Навіть дівчатка, які вперше взяли до рук дзеркальну камеру лише після запису на курси вже з легкістю міняють "пріоритет діафрагми" на "пріоритет витримки" та знають, коли який режим доцільніше використовувати.
     От взяти, до прикладу, гістограму. Багато хто чув це слово, а дехто навіть знає, що це таке і як вона виглядає. Студенти нашої фотошколи вже вміють користуватися нею, успішно використовують її підказки, щоб робити фото ідеально збалансовані по освітленості.

Ну і про витримку. Більшість із вас знає, що якщо витримка у фотоапараті буде надто довгою, то зображення буде розмазаним. Ми разом із групою експериментально підтвердили, що цей недолік можна використовувати для досягнення цікавих ефектів у творчій фотографії. І як приклад наших експериментів, я наводжу пару фотографій нижче :)
Слідкуйте за розвитком подій у нашій фотошколі. Далі - цікавіше. :)
Ігор Костик та Олексій Резін

Яндекс.Метрика