Ще одне заняття закінчилося буквально декілька годин тому. Сьогодні займалася група з поглибленого вивчення фотографії. Чесно кажучи, розпочати заняття було важко. В першій половині дня я провів шестигодинну зйомку і після невеличкої перерви підійшов час занять у фотошколі. Але, як завжди, заняття почалося з жартів, приколів і новин з часу попереднього заняття. Настрій моментально пішов у гору і про втому я просто забув. На вулиці була тепла весняна погода, сонечко було низенько і ми пішли групою в місто фотографувати.
Буквально за кілька годин до занять я зателефонував Яні з модельної агенції ModAs і на початок занять у нас вже була чудова дівчинка Катя, в образі лісової Мавки. Сонечко світило яскраво і ми вирушили на захід, на зустріч сонячним променям :)

(Для зручності перегляду можете натиснути F11, клацати на фото та дивитись їх на повний екран.)
Працюємо з контровим та відбитим світлом. Малюємо об'єм на обличчі вручну :)
Клацнув кілька разів теж, бо ж теж хотілося мати якісь цікаві фото, а то все бекстейдж та бекстейдж ))))
О, бекстейджик ))) Фотографуємо Катерину в листячку :)
Дядя Рома шукає своє світло. Подивимось на наступне заняття, хто що назнімав
Боротьба за точку з найкращим ракурсом )))
А це фото з вільного плавання. Розбив групу по дві людини і кожна пара працювала зі своєю моделлю. Це робота Роми та Світлани. Вони садили модель, вибирали світло, налаштовували її. Я просто дивився, що вони роблять і клацнув кілька раз для звітності :)
А це як раз наша друга модель - Крістінка. Вона зі своїм братом Валєрою недавно закінчила наш базовий курс фотошколи. З нею завжди легко працюється. І світло відчуває, і не зажимається, не ніяковіє перед камерою. 
Пєтя та Валєрка мучають Крістіну. Намааються вписати її в перила та сходи на задньому плані.
Крістінка не здається. Старається :)
Всім привіт від Петра Семеніва! :)))
А це коли довго фотографуєш на фотосесії, втомився і приляг... А потім раз! І ще сильніше втомився, і ще більше приляг! ))))))
І на закінчення ще одне фото Катерини. Це на тому місці, де Світлана (з попереднього фото) перепочивала )))
А на цьому все. З почуттям виконаного обов'язку я публікую цей пост і йду досплю ще кілька годин, які залишились перед новим робочим днем. Дякую, що приділили мені увагу. Хай вам щастить :)

Яндекс.Метрика