Настала чудова пора, коли можна до пізнього вечора гуляти під теплим сонячним промінням. Щоразу ми на заняттях у фотошколі ми виходимо на природу чи в місто і фотографуємо наших моделей, отримуючи досвід, нові знання та практику спілкування з професійними моделями та початківцями. Розбираємось в особливостях підходу до одних і до других.
Так вчора і позавчора ми проводили заняття для базового курсу фотошколи та курсу з поглибленого вивчення портретної фотографії. Модельна агенція ModAs надала нам можливість познімати дівчину Віту в образі велетенського мака, чим ми неодмінно і скористалися :)
В перший день світило сонечко і ми практикували зйомку як по сонцю, так і проти нього. Нам люб'язно погодилася попозувати Катерина з Денискою. Поки я фотографував весь цей процес, Ігор пояснював студентам, як налаштовувати техніку, щоб отримати якісні фото за таких умов.
Ракурс грає важливу роль
Пощастило спіймати хороший момент.
На наступний день погода видалася хмарною і світло було більш м'яким та пластичним. З модельної агенції до нас приїхала Віта - дівчина-квітка і пи пішли з нею та групою на вчорашнє місце. Хоч локація була та сама, світло булло вже зовсім інше і фото кардинально відрізнялись від попередніх. 

Яндекс.Метрика