На цих вихідних, четвертого вересня в нашому місті пройшли змагання з кросфіту. Це досить новий в наших краях вид спорту, тому популярності великої не має. Та хоч глядачів було не багато, змагання видалися справді цікавими. Організував їх Арсеній Даниленко - вже досить відомий спортсмен у нашому місті. Мене він теж запросив прийняти участь і хоч я й не готувався до таких навантажень, все ж вирішив виступити. Всі учасники зібралися напередодні і розробили план проведення змагань - кількість вправ, підходів і повторень.
Тут ще  Андрій Заєць зробив класний відеоролик про змагання, то додам його прямо тут
Змагання складалися з чотирьох івентів - чотирьох комплексів вправ різного характеру навантаження. За жеребом витягли номери, хто за ким виступає. Мені дістався перший номер, тому я виступав в першій трійці. А після того брав камеру та знімав, як змагаються інші :) 
Судді були з центру Кінезис, що в Новій Будові. Свою роботу робили сумлінно, рахували чемно :)

Далі буде більше фото з короткими дописами до них. Отож, змагання.
Перший івент складався з трьох кіл, в кожному з них: вправа бьорпі - 20 повторень, перенесення мішка з піском в інший кінець стадіону, там трастери з гирями - 20 повторень і знов перенесення мішка в початкову точку. 
Ну а далі другий івент. Це підтягування на максимальну кількість раз із гирею 32 кг та жим на брусах із вагою 48 кг. Я зробив 6 і 5 разів відповідно. Але цей результат загубився десь серед учасників. Отож, купа фото!
І все це лише половина справи. Далі третій івент. Дається час 20 хвилин. Дається коло з вправ: 
1. 10 присідань з гирями.
2. 5 виходів на дві руки
3. 10 виджимань в стійці на руках.
І за цей час потрібно зробити якомога більше таких кіл. Я спромігся зробити два з половиною. Але старався до останньої секунди. Хлопці ж витискали 7 і навіть 9 кіл.
Ось так пройшов третій івент. А після нього завершувальний, четвертий. 
1. 500 стрибків на скакалці.
2. 100 скручувань на прес із баскетбольним м'ячем в руках.
3. 100 махів гирею на 16 кіло.
4. 10 кіл навколо стадіону бігом.
Все це потрібно було зробити за максимально короткий час.

Я знов виступав першим, а як закінчив змагання, сів на велосипед та поїхав у студію, бо ще мав роботу там. Тому сфотографувати останній івент не мав можливості. Можете повірити на слово, що це було ну ду-у-же важко. Але всі справились.

Яндекс.Метрика