Захотілося проїхатися нічним лісом, але робити це на самоті було не цікаво. Тому заздалегідь зробив оголошення у соц. мережах, на кам'янецькому велофорумі та зібрав чималу компанію на вечір. Наголосив, щоб усі мали ліхтарики, бо більша частина подорожі проходитиме в нічну пору (на справді я мав декілька задумок щодо фото з використанням їхнього велосвітла, але це вже не важливо :). Отож, збори традиційно було назначено біля нашої фотостудії (реклямка, так би мовити)))...

Спочатку я дещо переживав, бо в мережі особливої активності серед катальців не було. Але, як виявилося згодом, дарма. Коли виїхав на пряму, що веде до студії, то ще здалеку побачив купку велосипедів та їх власників у характерному одязі.
Поки чекали на тих, хто затримувався, травили байки та мінялися новинами. Мірялися довжиною амортизаторів та розміром ліхтариків )))
Сергій про поїздку не знав. Я зателефонував йому як ми вже були біля фотостудії. Він зібрався та приїхав, навіть прилетів за 10 хвилин. Був збуджений, з веселим настроєм та щось пожвавлено розповідав. Тут я його і засняв )))
Традиційне фото перед виїздом. Дорогою містом ще підібрали чотирьох катальців, що приєдналися до нас вздовж маршруту.
Далі ми поїхали до Цибулівського лісу. Маршрут я намітив близько 25 км. Це ніби і небагато, але переважна частина його пролягала лісом і по місцевості з частими перепадами висот. Тому такий шлях ми долали близько трьох годин.
Вийшла надзвичайно захоплива прогулянка!
Круті пагорби і повороти, нічний пейзаж, чай, круасани, гарне товариство і чудовий настрій! 

Яндекс.Метрика