Це моя гордість. Моя донька та племінниця.
В цей день проходив новорічний ранок в садочку. Після його закінчення ми зібрали речі та поїхали до нас у фотостудію. Всі були втомлені і ні про яку фотосесію не було й мови. Думали зробити лише кілька фото. Просто, щоб була пам'ять, що така подія мала місце.

В студії в нас в цей час стояли новорічні декорації. Ми передягнули дітей дітей в костюми і я пішов їх фотографувати. 
За звичай, дитяча фотосесія триває 15-20 хвилин. Далі діти втомлюються і подальші спроби зробити портрет не дають ніякого результату. Я ж дещо відхилився від стандартного методу роботи і розпочав фотосесію не з фотографування, а з гри. Почав гратися з малечею, видумувати різні забави, завдання для них. Як результат - буквально за кілька хвилин вони на стільки втягнулися в гру, що навіть не звертали уваги на те, що я вже тримаю в руках фотоапарат і знімаю кожен їх рух, кожну емоцію на обличчі. :)

Ми фотографувалися трохи більше години, встигли відзнятись і під ялинкою, і в іншій локації. В азарті фотозйомки я повитирав собою більшу частину підлоги студії (переважна частина кадрів дитячої зйомки робитсья низько від землі). Але, на мій погляд, воно того було варте - у нас вйшла гарна фотосеся, діти залишились задоволені проведеним часом на сто процентів, а з фотографій я зробив колаж, який надрукував на полотні та подарував батькам.

Яндекс.Метрика