Вибирати рюкзак я почав давно. Придивлявся до різних моделей. Щоб хоч якось звузити коло ймовірних кандидатів на покупку, склав собі список вимог, які має задовольняти рюкзак. Основне призначення рюкзака - подорожі на 2-3 дня, велоподорожі з ночівлею в наметі. У мому розумінні якісний рюкзак - це така річ, що слугує 5-10 років. Принаймні, такі висновки я зробив з досвіду використання попередніх заплічників. Дешеві китайські торби з базару я не розглядав, оскільки радість від заощаджених грошей за рахунок їхньої невеличкої вартості триває значно менше ніж розчарування від проблем, що виникають під час експлуатації такого дива китайської промисловості. Отже, було вирішено взяти якісну річ, щоб "на віка" і при цьому щоб ще було зручно з ним ходити в походи, їздити на велосипеді, щоб все вміщалося та ще й до того ж щоб не був надто громіздким. Спершу свою увагу зупинив на фірмі Deuter. Є у них серія гарних заплічників як раз з нахилом у велосипедну стихію.

Придбали з дружиною такий рюкзак для неї. Жіноча серія, зі спинкою і лямками пристосованими до особливостей жіночої анатомії, об'ємом 26 літрів. З першого погляду зрозуміло, що гроші витрачені не дарма. Гарна якісна річ. Думаю, що слугуватиме не один рік. Коли прийшов час оновлювати свій рюкзак, я вже майже замовив такий самий, лише на 30 літрів. Буквально за кілька днів до того, як мав зробити замовлення, зустрів друга, який розповів про свій досвід велопоходів Карпатами. На його думку 30 літрового рюкзака ледь-ледь не вистачає. Хоч би трішки був більшим. Це внесло свої корективи у мої плани і я заново почав вивчати пропозиції різних виробників. Довго звіряючи дані і порівнюючи каталожні картинки на білому фоні, я зупинив свій вибір на заплічнику фірми Osprey, моделька Stratos 36 літрів.За цю фірму знаю давно, тому за якість не переживав. Хвилювався лише, щоб не був завеликим для велосипеду. А як тільки отримав рюкзак, запакував його і поїхав прокотитися околицями, щоб розібратися, які у нього є сильні сторони і які недоліки.

Цього разу я не буду висловлювати свою думку відносно комфорту рюкзака і як добре він мені підійде, оскільки ще немає того досвіду його використання, який необхідний, щоб ця думка сформувалася. Тому просто огляд, що в ньому є хорошого, з чого складається і як виглядає. Поїхали :)

З першого погляду рюкзак складає враження якісної речі. Стильний, яскравий, компактний, добротний. (клацайте на фото щоб збільшити)

Увага до дріб'язків. Дизайнери свій хліб відпрацювали на сто відсотків. Продумані детальки: застібки, кармани, компресійні стяжки... поза увагою не залишили нічого. Все зроблене на якісному рівні. Коли погляд потрапляє на якийсь елемент, одразу стає зрозумілим, що над ним сто разів подумали, перш ніж зробити.

Головне у будь-якому рюкзаку - це спина. Саме від її конструкції залежить, як довго без відчуття дискомфорту можна переносити вантаж. Тут спинка набирає 10 із 10. Вигнута спинка, на яку натягнута сітка. Буду не правий, якщо скажу, що там супер-пупер вентиляція і спина у вас залишатиметься сухою за будь-яких умов. Але це дійсно в рази краще, ніж коли стінка рюкзака просто лягає на спину. Пояс має зручну систему затяжок. Дуже легко можна затягнути пояс та посадити рюкзак на стегна, зменшивши навантаження на плечі. З обох боків на поясі присутні по кишені. Туди можна покласти телефон, GPS, перекус,..

Лямки та пояс виконані з м'якої формованої піни. Вкриті сіткою. Вентиляція має бути хорошою. З часом перевірю це. 

Ну а на цьому поки що все. З часом доповню цей пост враженнями від використання рюкзака. А, можливо, зроблю окремий. Вщухне ейфорія від нової покупки і думка буде більш об'єктивна. Розповім про недоліки, що виявлю протягом користування. 

 

Якщо вам було цікаво, то поставте, будь ласка,  "лайк" нижче та пишіть вашу думку стосовно тему у коментарях.


Яндекс.Метрика