Я взяв цей кадр в заголовок статті, бо він найточніше відображає той настрій, який я відчував протягом всієї зйомки
Вчора пройшло одне з найкрутіших занять з нашою групою у фотошколі. Ми пішли фотографувати фортецю. Погода була дуже вітряна. Дуже швидко летіли небом хмари. Яскраве сонце через хвилину мінялося глибокою тінню. Ми приїхали до фортеці і тут почалося... :)
Почалося заняття з того, що ми, зібравшись у фотостудії, запакувались в машини і щодуху помчали до фортеці: сонце було вже досить низько і хорошого для зйомки світла залишалось на декілька хвилин. Приїхавши на місце і вийшовши з машин, ми були шоковані шквальним вітром. Здавалося, він хотів дістатися наших кісток. Але це нас не зупинило :). Ми з Ігорем роздали цінні вказівки, разом з групою пригадали, як потрібно фотографувати в таких умовах, згадали закони композиції та технічні налаштування камери. Розбили групу на трійки, дали кожній трійці ряд завдань і всі розбіглися фотографувати - портрети, пейзажі, репортаж та жанр.
там було справді холодно...
Щоб не було холодно, Богдан робив вигляд, що йому смішно )))
Дівчата працюють, не зважаючи ні на що.
Уяви не маю, чого я такий був затішений
Ігор каже:"Всі фоткайте фортецю"! Всі фоткають фортецю :)
На перших заняттях всі просто мовчки клацали. Тепер приємно бачити, що дівчата спілкуються при зйомці портрета і добиваються потрібної позиції та емоцій.
Настя! Стійка фотографа! (це я крикнув перед тим, як сфоткати) І Настя за секунду в стійці, дивлячись зі сторони на яку ніхто не посміє сказати, що вона "любитель".
Олена знайшла цікавий ракурс...
Влад не відстає...
Ба! Та присідання сьогодні в тренді! )))
Богдан побачив, як Крістіна позує для Валєри. Мабуть, вирішив скористатись моментом і вхопити кілька кадрів на фоні фортеці.
Буває, дістаєш 70-200...
... і тут бац! крутий кадр...
...а потім:" та ну його...
...краще посплю" ...
Крістінка старається. Від вітру і сонця очі сльозяться, але працює, позує. Десь позаду мене Богдан відпочиває з телевиком :)))
Зйомка без селфі - дарма втрачений час :)))
Фотографуйте в контровому світлі. Подивіться, як гарно промальовується об'єм і плани!
В контровому - це не обов'язково на фоні сонця. Якщо поставити модель на фоні темного пагорба, то фото від цього лише виграє :)
Дві Насті також фотографувалися проти сонця. Я трохи допоміг і поставив одну з них нижче по схилу, а інша мала змогу зробити кадр на фоні темного схила, але в контровому світлі навіть коли перша стрибала.
Та все таки захотілося трохи романтики в кадрі. Я знав, Настя зможе видати потрібну емоцію. Гарний кадр вийшов. Попросив ще її розпустити волосся. Проти сонця розпущене волосся виглядає особливо гарно.
Мені дуже сподобався цей кадр. Очі, посмішка... Вона справжня, не позує, не чекає від мене "фотку на авку". Просто посміхається і дивиться справжнім поглядом. Кадр вдався. Дякую тобі, Настя :)
Ну а ми рухаємось далі. Що в нас там далі трапилося?
(голось десь з далека) "Збираємось на групове фото! Хто останній, той залишається без аватарки"!
На цьому наша прогулянка закінчилася. Ми розсілися по машинах і поїхали в студію, де на проекторі передивились фото, проаналізували їх, від душі посміялися та просто приємно посиділи та поспілкувались.

Ну а хто подужав додивитись до кінця, ось вам ще бонусом панорамка, яку я зробив на цьому виїзді. Шкода, я не зловив найкращого світла, яке було в той день, але все одно фото вийшло цікаве.
Дякую, що приділили час моїй розповіді. Пишіть в коментарях, чи цікаво було дивитись фото та читати дописи до них.
Фотограф Олексій Резін.

Яндекс.Метрика