Щойно закінчилося перше заняття на Поглибленому курсі нашої фотошколи. Оскільки курс називається "Дитяча та сімейна зйомка", то на першому ж занятті ми займалися нічим іншим, як фотографуванням дітей.
Оскільки всі студенти групи - практикуючі фотографи, то не було сенсу зупинятись на технічних налаштуваннях камери, хоча і цю тему ми зачіпили між іншим. Основну увагу приділили психологічному налаштуванню. Моделі у нас сьогодні були 5-8-ми річні і ми говорили та показували, яким чином потрібно завойовувати довіру до себе та як можна привернути увагу дитини, щоб отримати бажаний кадр.
Першим в ролі моделі у нас виступав Денис. Жвавий, вертлявий, емоційний. Кругом його повно! Завжди з посмішкою і шумом! Просто нескінчений потік дитячої енергії. З ним працювали весело, але не довго. Через кілька хвилин позування йому стало скучно з дядьками, які тицяють у нього фотоапаратами і він втратив до нас інтерес. Для дітей це цілком нормально.
(Для зручності перегляду можете натиснути F11, клацати на фото та дивитись їх на повний екран.)
Ніндзя :)
Поки ми з Ігорем розважаємо Дениску, хлопці та дівчата знімають, не шануючи затворів, час від часу поправляючи діафрагму та витримку.
На зміну Денису до нас прийшла Юля. Зовсім інший характер. Спокійна, посидюча, тиха. З нею задача стояла інша. У досить статичній обстановці потрібно було зробити максимально різнопланову зйомку. Теж задачка не з простих :)
Не знаю як вам, але мені Ігоря посмішка, ця мотузка та моя уява все ніяк не дають спокою ))))
До зйомки підключився Артем. Почав зав'язуватись сюжет з лицарем та дамою ...
Так, все це для привернення дитячої уваги :)
Знімати дітей - це вам не просто кнопку клацати :)
Дитячу увагу потрібно заробити )))
Рома класно тут получився. Проникся зйомкою. Душевно так :)
Поки всі були зайняті лицарем та дамою, ми з Денисом встигли ще пограти в перестрілки )))
На цьому все. Поки я писав, то перша фраза статті, що заняття щойно закінчилося вже кілька годин, як перестала бути актуальна. Але не зважайте на це. До нових зустрічей :)

Яндекс.Метрика