Ми живемо в чарівному світі. Хтось це признає, хтось ні. Хтось їде на край світу, щоб побачити дива. А ці дива оточують нас щодня. Нам потрібно лише не лінуватися і звертати на них увагу.
Я проходив біля цих квітів щодня, з першого дня, як вони пробилися з-під землі. "Ну квітка, і що далі?", - думав я і йшов на роботу. Але блукаючи інтернетом, натрапив на фото підсніжника, яке мені припало до душі. Зробив його Іван Костик - талановитий фотограф із Закарпаття. Він прокидається ще до світа, йде в гори, зустрічає там схід сонця і фотографує. Натрапив він там на підсніжника і зробив фото, яке мені сподобалося. І тоді я згадав, що у нас прямо біля входу в фотостудію, на газоні теж ростуть підсніжники і я теж можу зробити хороший знімок.
Йшов дощик, я вийшов на вулицю, захопивши з собою ліхтарик. Вечоріло. Було ще досить світло, але освітлення було невиразним. А мені більше подобаються густі насичені фарби. Тоді я поставив ліхтарик, підсвітив трохи квітку і траву, щоб отримати ефект західного сонця та почав знімати. Дощ мочив мене, камеру та підсніжник. Але я якось навіть забув про це. Просто знімав і знімав. Експериментував зі світлом, ракурсами та композицією. Але цього мені здалося замало і я попросив дружину, щоб дала мені бризкалку. З її допомогою вдалося зробити ефектні кадри з дощем та завірюхою ))) 
В результаті я отримав кілька знімків, які мені сподобались і якими я ділюся ними з вами. 

Що я хотів цим сказати? Звертайте увагу на дрібнички. Дива у вас під ногами. Живіть і насолоджуйтесь життям.

Напишіть в коментарях, який знімок вам сподобався найбільше, яке світло більш до вподоби. Для мене важлива ваша оцінка.

Яндекс.Метрика