Якось приніс Ігор в студію цілу в'язку старих своїх та батьківських альбомів. В придачу до них ще була коробка з кольоровими слайдами та 35-мм плівками. Кілька ночей їх сканував. А потім дівчата дизайнери взялися за верстку фотокниги. 
Незабаром настав День народження Ігоря батька - дяді Вані. Він у нас в студії виготовляє рами на картини, робить підрамники на полотна та ікони і взагалі, є незамінним працівником. Після робочого дня Ігор поїхав за батьками та привіз їх у фотостудію. Вони знали, що на них чекає сюрприз, та не знали, що саме. 
Я ще залишився попрацювати після роботи, тому допоміг Ігорю організувати весь процес.
Коли Ігор з Катею заводили батьків у студію, на них вже чекали м'які крісла та налаштований проектор. Як тільки вони влаштувалися, почалося саме цікаве. Я взяв фотоапарат і сів в кутку навпроти них, щоб сфотографувати їхню реакцію, оскільки було очевидно, що це буде цікаво ))

Катя змонтувала з відсканованих фото слайдшоу і розміром на всю стіну під пісні батьківської молодості, один за одним побігли їхні спогади... Протягом кількох хвилин на екрані з'являлися фото з часів, коли вони лише познайомились і до сучасності. Це було на стільки чуттєво, що Ігоря мама розплакалась з перших секунд фільму. Батько тримався трохи довше, але і він довго не зміг стримувати скупу чоловічу сльозу :)

Я намагався рухатись якомога менше, щоб не привертати до себе уваги, намагаючись при цьому сфотографувати кожного, хто дивився фільм. Це просто непередаване відчуття, коли бачиш такі щирі емоції. Було таке враження, що Ігоря батьки дивились не фотографії, а для них було відкрите вікно у минуле - найяскравіші моменти з їхнього життя виринали з глибин пам'яті. В такі моменти людина не звертає уваги на оточуючих і стає такою ж відкритою та щирою, як маленькі діти. Для фотографа це найкращі моменти, оскільки можна зробити щирі гарні фото.

Я навіть не намагатимусь описати емоції, які були у батьків після перегляду фільму. Але коли увімкнули світло, настала друга частина сюрпризу від Ігоря і Каті. Ігор виніс і вручив батькам дві фотокниги (в одну все просто не вмістилось :), в яких всі ці фото були об'єднані у гарні тематичні колажі і батьки по другому колу поринули у свої спогади та емоції.

Мені було дуже приємно бути свідком цих подій та я дуже радий, що зміг зробити кілька фото з процесу вручення такого дорогого та значущого подарунку.
А зараз подивіться підбірку фото з подій, які я описував вище :)

Яндекс.Метрика