Останнім часом я почав більше фотографувати дітей. Не знаю, із чим це пов'язано. Хтось приходить до нас у фотостудію, хтось телефонує чи пише в інтернеті, а комусь я сам пропоную познімати малечу. Цього разу до мене прийшли мої друзі - подружжя, яким я, здається, ще недавно робив вагітну фотосесію. А тут вже, виявляється, минув не один рік і дівчинка Поліна, яка в них народилася, бігає по фотостудії, а я намагаюся впіймати її в кадр. 
Але оскільки Полінці вже більше трьох років, то просто так спіймати її в кадр було складно, довелося перемикати камеру в режим "Спорт" :)))
На жаль, такого режиму у мене на камері немає, тому довелося діяти відпрацьованими методами - знайти з дівчинкою контакт, познайомитися, переконати, що я не такий страшний, як вона думає )))
Правда, надто багато зусиль мені докладати не довелося. Кілька хвилин - і Поліна була повністю зайнята дерев'яними літачками, корабликами та машинками, які Ігор (за що я йому дуже вдячний) на днях привіз із новорічного ярмарку. Ці іграшки безвідмовно діють майже на всіх дітей :)

Яндекс.Метрика