Схід сонця, чисте холодне повітря, дещо підмерзша земля. По трохи прокидаються птахи і тихо шелестять колеса стежинами...
Ми традиційно збираємось на сьому ранку біля фотостудії Фотограф та вирушаємо на невеличку велопрогулянку за місто, подихати свіжим повітрям та отримати заряд бадьорості на день. В цю пору року (це я пишу в березні) вранці часто буває досить прохолодно, навіть стелиться по землі заморозок. 
Цього разу я запропонував поїхати у Цибулівський ліс - це 2-3 км за межами міста. Вся наша компанія ідею підтримала і напрям був затверджений.
Поки чекаємо на решту катальців, є час зробити кілька фото на сході сонця.
Коли всі, хто планував приїхали на місце старту, ми вирушили. Дорогою я час від часу виїжджав на перед і робив кілька кадрів нашої компанії.
Ще кілька метрів асфальтом і далі поворот на грунтову польову дорогу. Далі немає потреби затримувати дихання щоразу, коли біля тебе проїжджає вантажівка чи автобус, обдаючи з ніг до голови пилом та вихлопом прожерливого дизеля.
Десяток кілометрів такими краєвидами не зможуть залишать байдужим нікого. Гарний настрій з'являється на весь день.
Ну і ще на закуску кілька фото весняної романтики )))
Приляг на бочок, фотографую квіточку
А це Ігор фотографує як я фотографую квіточку на фоні Каті та Петра :)
Дякую, що додивились до кінця. Напишіть в коментарях, чи цікаво вам гортати такі фотозвіти, на який момент ви б хотіли звернути більше уваги, яку тему розкрити більш детально.
Дивіться інші мої фотозвіти на велосипедну тему.
Гарного вам настрою ;)

Яндекс.Метрика