Замовити професійну зйомку для свого товару чи заощадити і провести фотосесію своїми силами? Відповідь можна знайти на фото вище )))

Чергова рекламна фотозйомка газового пальника. Його я недавно придбав для використання у предметній зйомці і вирішив сфотографувати, бо люблю проводити фотосесії подібних предметів. Я думаю, по моєму портфоліо це і так зрозуміло :) Зараз я покроково покажу, як проводилась фотозйомка, яке світло використовував і як його виставляв.

Перш за все поставив збоку софтбокс і зробив із ним кадр, вирівнявши потужність софта.

Таким чином освітив одну сторону і підставку. Далі поставив симетричне світло з протилежної сторони і вже отримав більш-менш читабельну картинку.

Вийшло вже непогано, але мене не влаштовували надто жорсткі бліки на банці. Вирішив їх пом'якшити. Отимав ось таке фото

Основний об'єкт промальований гарно. Тепер працюємо із заднім планом. Поклав позаду дубову дошку. Вона чудово підходить до цієї фотозйомки. Акуратно підсвітив її і отримав гарну фактуру на задньому плані.

Все готово. Залишилось додати полум'я. Оскільки зйомка ведеться на закритій діафрагмі, то яскравості полум'я не вистачає, щоб воно промалювалося у кадрі. Тому подовжую витримку і отримую кадр з комбінованим світлом. Спалахи промальовують пальник і задній план, а вже полум'я з'являється завдяки довгій витримці. Близько двох секунд. Ось і фінальний кадр.

А на цьому все. Сподіваюсь, було цікаво. Наголошу, що стояла задача сфотографувати працюючий пальник а не зробити рекламу виробнику газового балона , тому логотипи не став повертати у кадр, а зосередив увагу на предметі зйомки.


Яндекс.Метрика