Зробив приятелю ремінь, щоб зручніше було носити фотоапарата. Попросив зайти до нас в студію, щоб зробити кілька кадрів - ну, щоб я міг для реклами собі використовувати. 
Але я не врахував, що коли кілька фотографів збираються разом, то не все йде так, як планувалося ))) 
Час ми провлели весело, але прес потім від сміху трохи болів )))

 

Зайшли до мене, значить, Саша Тарнавський та Ваня Коробчей. Спочатку все йшло просто - я виставив світло та почав клацати той ремінець. Але слово за слово і понеслося )))) Жарти, приколи, а потім і відвертий регіт )) Шкода, Ігоря Костика не було в цей час, він як раз поїхав фотографувати весільні сукні, а то він би ще підкинув пару ідей для фото і жартів )))
Ігор як раз на днях придбав для студії гарного такого дерев'яного мустанга, щоб проводити дитячі фотосесії. Ми ж не змогли пройти повз нього та не використати хоч для одного кадру. Врешті-решт, ми всі на ньому по разу прокаталися )))
Одним словом, як сказали самі хлопці, до нас у фотостудію варто приходити навіть щоб просто провести час, у веселій душевній атмосфері. Так що, якщо маєте бажання сфотографуватись чи поспілкуватись на тему фотографії, то ласкаво просимо - Кам'янець-Подільський, студія Ігоря Костика, "ФотографЪ"

Яндекс.Метрика