на фото Паша Бурковський. Коли закінчує вправу на турніку, розриває його навпіл, робить з нього бруси і продовжує тренування на них :)
Не порівнюй себе з кимось. Ставай кращим за себе вчорашнього. Банально і просто але потрібен час, щоб справді усвідомити сенс цих слів. У мому розумінні цієї простої мудрості потрібно жити своїм життям, бути самим собою та щодня кидати собі виклик, бо людина росте лише покинувши зону комфорту.
На рахунок комфорту. Я маю хорошу роботу, яка мені дуже подобається. Але робота ця здебільшого сидяча, рухаюсь мало, тому я прийняв рішення, що буду щодня робити як мінімум 30 підтягувань та 100 віджимать в упорі лежачи. Це мінімальне навантаження, яке буду виконувати протягом дня навіть якщо не матиму змоги піти на повноцінне тренування до зали чи на спорт майданчик. Цю обіцянку я даю перед кожним читачем цього блогу. Спеціально заявляю про це публічно, щоб не було спокуси тихенько припинити заняття, коли не буде часу, недостатньо тепло, коли дуже спекотно і коли буде просто ліньки :)
Тому ставте в коментарях "плюсик" і я знатиму, що ви це прочитали і підтримуєте мене.

Пропоную приєднатися до мене та поставити для себе свою планку. Скажімо, 10 підтягувань протягом дня або 30-50 віджимань протягом дня, пробігти три кілометра чи проплисти два км, чи проїхати велосипедом 20км . Якщо підтримуєте таку ініціативу, пишіть в коментарях, свій ліміт і будемо разом працювати над собою.

Успіху вам.

Яндекс.Метрика