​Радий вам повідомити, що ми з Ігорем, порадившись, прийняли рішення зробити творчу зустріч для всіх бажаючих взнати щось нове про фотозйомку та фототехніку.

В неділю, 5 квітня, о 17:00 ми чекаємо на вас у фотостудії ФотографЪ. Це буде абсолютно безкоштовна зустріч, ви просто можете прийти, послухати, поспілкуватись і задати свої питання.

Ми говоритимемо, в основному, на тему фотографії, фотографів та фототехніки. 

Для чого вам до нас йти?
- Якщо ви придбали фотокамеру, але, перемкнувши її в будь-який режим, окрім зеленого "авто" впадаєте в стан крайньої безвиході і гіркого відчаю. Тоді вам до нас, ми в цьому допоможемо ))))

- Якщо ви фотографуєте свою дитину, але фото виходять розмазані, не в фокусі або просто не виходять :) Приходьте і ми розповімо, в чому справа. 

- Якщо ви їздите у відпустку, але фото з відпочинку привозите сірі та невиразні. Ми розкриємо кілька секретів, як покращити ваше становище в цьому напрямку.

- Якщо ви опанували основи фотографії, але відчуваєте, що топчетесь на місці. Приходьте, ми підкажемо, що потрібно вчити/робити/читати, щоб продовжувати ваш власний розвиток.

- Якщо у вас багато гарних фото природи, архітектури, звірят, але як тільки справа доходить до людей - ви ніяковієте і не знаєте, що робити з моделлю в кадрі. Приходьте до нас і фотостудію ви покинете зі знаннями основ психології спілкування.

- Якщо ви маєте, що розповісти на тему фотографії, ми із задоволенням вас послухаємо.

Приходьте до нас на творчій вечір. Обіцяю, що буде цікаво.

Якщо виникли якісь питання, пишіть їх у коментарях або мені в приватні повідомлення.
За репост цього повідомлення вимагайте від мене прямо на зустрічі пряничок. Пригощу всіх репостнушвих обов'язково :)))

Яндекс.Метрика