Вчора у нас в студії пройшло чергове заняття базового курсу фотошколи. Спершу ми розбирали теорію і нюанси художньої та емоційної роботи з моделями. Ігор включив слайдшоу з однією зі своїх зйомок і на її прикладі пояснював деталі та методи зйомки, розкривав свої професійні секрети. Далі відповідали на запитання. Ще попереднього уроку ми попросили наших студентів письмово скласти список запитань, які їх цікавлять. І вчора кожен озвучив свій список питань і ми з Ігорем відповідали та розкривали кожне з них. Вийшло гарне узагальнення та повторення всього пройденого матеріалу.
Ну а далі ми перейшли до самого цікавого :)

Ми перейшли до фотозйомки. Спочатку, як одне з запитань, ми розібрали зйомку з ефектом фрізлайт - це коли на фото з'являється якийсь напис чи малюнок, написаний світлом. Я на швидку руку зібрав установку))) Поставив камеру на стілець, виставив необхідні налаштування і ліхтариком намалював смайлика, показавши наочно всій групі, як робиться такий ефект. Ми його ще повторимо на нічній зйомці в місті. Далі, поки Ігор розповідав про особливості зйомки портрету, я налаштував світло і ми перейшли до фотозйомки. Моделями по черзі виступали самі студенти - це дуже корисна практика, побути в ролі моделі, щоб зрозуміти, що відчуває модель під час фотосесії. Це сприяє тому, що фотограф починає розуміти, як спілкуватися з моделлю під час фотосесії.
Так непомітно пролетіли майже три години часу і наше заняття завершилося. Втомлені, але з гарним настроєм ми зачинили фотостудію та розійшлися по домах :)
Тексту вийшло багато, тому більше не втомлюватиму буквами. Далі - фото з проведеного уроку.
Олексій Резін та Ігор Костик.

Яндекс.Метрика