Я вже давно задумувався про кліькохденні велосипедні подорожі десь далі, ніж просто районом навколо міста. Але одразу стає питання - як перевозити речі, необхідні в дорозі? Класика - це велобаул, що кріпиться на багажник велосипеду. Але я такий варіант одразу відкинув. По-перше, вони надто великі, громісткі та в моєму випадку навряд чи використовувалися б на 100%. По-друге - такі баули завантажують заднє колесо, зміщають центр маси велосипеду назад і рулити таким апаратом немає ніякого задоволення. А в крутий підйом переднє колесо просто відривається від землі. Спокійно педалювати асфальтом - без проблем, але ганяти пересіченою місцевістю вже поза межами комфорту.

Та минулого року мав честь познайомитись із Олександром (дякую за прораду, Саша!), завзятим велосипедистом. Він з дружиною мандрує горами на велосипедах. Він-то мені і розповів, що є в Україні умільці, що майструють такі сумки для велоподорожей...

Одразу хочу наголосити, що це не реклама бренду, ніхто не спонукав мене писати цей відгук. Але оскільки річ, що я придбав, дійсно хороша, то вона заслуговує на те, щоб про неї дізнались більше людей. Отже, що, власне, опинилося у мене в користуванні? Я взяв комплект із трьох сумок. Це основна, підсидільна сумка. Її об'єм складає близько 16-18 літрів. Вмістити можна багато чого. Підрульна сумка. Менша за основну, але не сильно відстає. Об'єм  літрів 12. І сама крута сумка - такий собі півлітровий стаканчик з маленьким клапаном від дощу. Її називають "фідером". Шкода, що в українській мові не знайшлося слова для назви. Та менше з тим. Основна мета цієї сумки - везти в ній лекгий перекус. Щоб можна було закинути пожувати жменьку горішків, кураги чи якогось банана, не порпаючись у кишенях та не зупиняючись, щоб залізти до рюкзака. 

Трохи розповім про особливості такого виду пакування. 

Перше, що хочеться зазначити, ці сумки для тих, хто любить і знає, як щільно пакувати речі. У моєму випадку - це ідеал. Бо заплічник, хоч 40 літрів, хоч 90 у мене завжди так тісненько заталований, що готовий тріснути по швах )))) Якщо сумки не пакувати щільно, вони не триматимуть форми і, відповідно, будуть мішком белембатись по Ваших колесах. При покупці мене це дещо насторожило, але, як виявилося, дарма. Пакуються вони прекрасно.

Далі. Я не хотів і не хочу ставити багажник на велосипед. Все таки це спортивний апарат. Але якось поїхав з ночівлею в ліс і поставив консольного багажника, навантаживши на нього порядка 8кг. Відчуття від багажника й досі свіжі, бо намучився з ним добряче.  Він значно сильніше за сумку відчувається у повороті. Я вважав, що сумка буде розгойдуватись у поворотах в боки, заважатиме трохи педалюванню. Але на ділі виявилося, що їхати з підсидільною сумкою значно зручніше, ніж з консольним багажником. Для справедливості зауважу, що сумка важила лише 4 кг, але все одно я її не відчував під сідлом. 

Ще одним важливим пунктом під час розпаковування посилки з сумками була фурнітура. Точніше, її якість. У мене стосовно заплічників є якийсь свій "пунктик" і я просто не переношу "салафанові рюкзаки з базару". Ну ніякого задоволення від користування такими речами. А тут якісні стропи, всі фастекси працюють чудово. Хороша резинка, що точно витримає пришнурований нею каремат або куртку на верх підсидільної сумки. 

У маленькій сумочці та в карманчику підрульної є карабінчики, щоб пристібати ключі, аби вони не вивалились і не ховалися поміж іншими дріб'язками. Також в маленькій сумці є клапан від дощику (саме від дощику, а не від дощу) та маленька кишенька з сітки. Для чого вона я поки що не розгадав, але поклав туди шматок ганчірки, протирати велосипеда для зйомки.

Закриваються сумки оригінально - на кшталт гермомішка. З одного боку це не так вже й швидко (хоча думаю, що справа у навичці), а з іншого дозволяє регулювати об'єм сумок. Так, задню сумку можна стиснути разів у чотири від максимального. Аналогічно можна стягнути і підрульну. 

Передня сумка в мене важила 8 кг. Рулював я ще без проблем, але, думаю, ця маса близька до критичної. Тобто фізично сумка здатна витримати і значно більше навантаження. Але рулювання вже буде надто інерційним. Виключно з власного поки що невеличкого досвіду використання цих сумок, я б поставив максимальне навантаження на передню сумку до 10 кг. Далі - не зручно, а може й небезпечно.

Ще зазначу, що сумки пошиті з двох типів тканин. У моєму випадку помаранчева - щільна кордура, близько 800 ден. А чорна - тонша, але з технологією RIP-STOP, близько 500 ден, а може й тонша. 

Ще можна замовити собі сумку всередину рами, на весь внутрішньорамний простір. Але я сумки замовляв ще коли цього велосипеда не було, а такі сумки - шиють індивідуально на кожну раму, бо геометрія у всіх рам різна. Сподіваюсь, візьму собі таку пізніше.

Щось у мене виходить гра в одні ворота. Напишу ще й щось погане про сумки. Бо в кожної медалі є два боки.

Сумки не водонепроникні. Вони промокають. Власне, як і будь-які рюкзаки. Але натомість в дно сумок вшитий пластик. Захищає від води і бруду з колеса. 

У мене хардтейл, тому із заднім амортизатором проблем немає, а от передній перед виїздом потрібно підкачувати, бо сумка на ямках чіпляє переднє колесо.  Хоча це не зовсім таки недолік сумок. Це їхня особливість - розташовуються близько до колеса. Бо ну а де ще їх чіпляти? :)

З такими сумками важко буде їхати в далеку багатоденну подорож. Бо речей за звичай в такі подорожі беруть багато, а об'єм сумок в порівнянні з класичними велобаулами значно менший.

Годі про недоліки, все одно на думку нічого більше не спадає.

Головне, що я можу з комфортом котити грунтами, дертися в гору стежками, запакований на кількохденну подорож і при цьому з розвантаженою спиною.

Я ще думав, чи варто в кінці залишати посилання на виробника, бо це ж пряма реклама і все таке... Але це мій блог, що хочу, те й пишу :)

А якщо людина дійсно робить якісні речі, то хай всі про неї знають. Ось сайт виробника. Заходьте, дивіться, підбирайте собі розмір та колір.

Всім дякую за увагу. Хто дочитав до цього місця, ставте "лайк" і хай вам щастить. Гарних покатеньок в дружній компанії!


Яндекс.Метрика