Для мене ці два місяці пролетіли, як чотири дні. Все здавалося, що закінчення ще не скоро, що в нас ще багато часу, за який можна багато чому навчити... А тут бац, і через два дні випуск :)
Ця група запам'яталась мені тим, що кожне заняття було якось по особливому легким. Не було потреби читати нудних лекцій, монотонно пояснювати хитрощі зйомки. Ми просто гуляли вулицями, фотографували, сиділи в студії та аналізували відзняте. Все це робилося весело, з жартами і двогодинне заняття пролітало немов за 20 хвилин.
І от настав день, коли ми в останнє зустрілися з групою в форматі студент-викладач. В студії як раз проходив ремон - Ігор запланував зробити кілька інтер'єрів для зйомок, але це нам не заважало. Ми ще щось розповідали, давали останні вказівки та побажання стосовно зйомки. Ну і як завжди, ця лекція не обійшлася без жартів та гарного настрою. А потім настав час, коли ми почали вручати дипломи.
Можете клацати на фото та відкривати їх на весь екран ;)
Богдан чудовий дизайнер, не раз нас виручав із виготовленням різних промо матеріалів :)
А тепер ще й фотограф з солідним багажем знань та практики
Саша - сама скромна дівчинка нашого курсу ))
Ваня дуже полюбив гальорку нашої студії ))) Через високий зріст нічого не пропускав навіть звідти :)
Крістіна та Валерій. Брат з сестричкою завжди гарно працювали дуетом. В ролі моделі Крістіна почувається як риба у воді.
Настя. І чого було так переживати?
Оля. Вітаю з отриманими знаннями та закінченням курсу :)
Олена. Гарних тобі кадрів в подальшому. Запрошуємо на портретно-молочну фотосесію )))
Ірина. Вітаю, тепер цей диплом не дасть тобі забути, скільки всього ти знаєш і вмієш.
Вітаю з успішним завершенням курсу, Настя.
Вітаю, Ліана. Присилай нам час від часу свої роботи ;)
Влад виграв безкоштовне навчання в конкурсі, який ми організували перед початком курсу.
Виявляється, отримати такий диплом і знання, що за ним стоять, можна просто так, маючи лише бажання і трохи наполегливості.
Дуже приємно переглядати ці кадри. Всі ці посмішки такі щирі, справжні. За ними стоять справжні почуття та хвилювання :)
Щось ми ще розповідали. Може жартували, а може казали, як нам шкода відпускати таку талановиту групу.
Ми потім ще два дні гірко плакали .... :))))))))
Не вистачало лише Люди. Але в цей день вона вже вирушила в дорогу до Мексики, звідки відправиться у навколосвітню подорож на лайнері, де працюватиме фотографом. Я дозволю собі привідкрити трохи нашої з Людою переписки. Ну не можу не похвалитися. Дуже приємно чути і читати такі відгуки про свою роботу :)
 
"Привіт! на жаль не змогла, я в той вечір виіхала з міста вже. Моя сестра може забрати диплом. Я зараз в Мексиці, буду тут 2 тижні вчитися в коледжі. Вчать знімати виключно в мануалі з спалахами. Дякую, що підготували мене! Я тут по знанням не відстаю від фотографів з великим досвідом"
На цьому все і закінчилося. Хоча ні, ще не закінчилося. Зі студії все дійство плавно перемістилося в піцерію. Там ми далі спілкувалися, говорили на тему фото, про зйомку і фототехніку, і просто гарно провели час.
На цій радісній, веселій посмішці я завершу свою розповідь. Дякую, що додивились до кінця :)

Яндекс.Метрика