Сьогодні, йдучи на роботу, зустрів дорогою приятеля, який сказав, що у військовому училищі проходять міжнародні змагання з вільної боротьби. Я не міг пропустити такого і на обідню перерву зайшов за фотоапаратом до дому і зазирнув на кілька хвилин до спортзалу училища. 
 
Як вияснив, змагання офіційно вважаються всеукраїнськими, але присутні також спортсмени зі Словакії, Польщі, Молдови.

 Потрапив як раз на категорії 40-50 кг. Найцікавіші спаринги, на мою думку, це 85+, там вже можна побачити серйозні кидки, захвати... Виглядає видовищно. В залі був дуже приємно здивований: зустрів свого тренера, Олександра Олександровича, у якого я займався в Чернівцях, будучи студентом. Трохи поспілкувалися, згадали минуле, запитали про справи сьогоднішні. Багато часу у нас не було, бо він судив змагання і перерву мав невелику. Та й у мене перерва закінчувалася і я побіг на далі на роботу.

В цілому ця подія наповнила позитивними враженнями на весь день. Заціпила трохи ностальгію за університетом та змаганнями того часу. Шкода лише, що ніде не було інформації щодо змагань. Якби не випадкова зустріч, то й не дізнався б про таку подію у нас в місті.

Яндекс.Метрика