Zoia Tretiak

Дуже чудовий фотограф! Фотографувалися дуже весело і легко, ми отримали купу позитивних емоцій. Дуже задоволені фотокартками і проведеннім часом. Радимо!:)

Inna Klymenok

В захваті від робіт Льоші, його щирого та веселого підходу до зйомки, та від його світлої особистості! Батьки також в захваті від наших весільних фото, передають спасибі та вітання )

Alex Bubenshchykov

Дуже талановитий, досвідчений та надзвичайно приємний фотограф! Ми отримали купу позитивних емоцій як і під час зйомки на весіллі, так і переглядаючи отримані фото - емоційні, живі, справжні моменти. Дуже якісні фото, а також несподівані та веселі ракурси ) Олексій - талант, та світла весела людина. Всім раджу!

Олеся Франків

Варто почати з того, що Олексій Резін справді чудовий фотограф. Це професіонал своєї справи. Його фотографії - справжні фотокартини. Але ще один великий плюс - це те, що Олексій неймовірно хороша, щира, добра і позитивна людина, яка зробить ваше свято незабутнім!

Василь Косоловський

Олексій знімав нам з дружиною весілля. Професійна та відповідальна в своїй діяльності людина і що немало важливо дуже позитивна. Приємні спогади від зйомки та результат його роботи завжди радує. Лєха молодець!!!!!!!)))))

Ірина Лисенко

Роботи Олексія допомагають побачити неперевершену красу, навколо нас, ми з чоловіком не пошкодували, що саме він фотографував наше весілля, адже я і не уявляла, що найщасливіші миті нашого життя, будуть сповнені тако ніжністю та теплом. Та й сам Олексій дуже приємна весела, та життерадісна особистість, він був сповнений цікавих ідей, і зйомки не були лише формальністю, а проходили у дружній веселій обстановці.

Тетяна Воронюк

Життя кожної людини сповнене надзвичайних, незабутніх та яскравих моментів. Такі майстри своєї справи як Олексій та Віка Резіни назавжди збережуть їх для вас. Ми вдячні Олексію не лише за неймовірно гарну фотосесію але й за те, що він зміг зловити для нас наше маленьке непосидюче чудо. Вміння працювати з дітьми - це талант, яким Олексій майстерно володіє. А ще дуже приємно спостерігати за людиною, яка просто фанатіє від своєї роботи.

 

There are a lot of precious moments you would like to remember. I believe Aleksey Rezin is a professional who can help you to do it. He is a brilliant photographer who will definately capture your most remarcable and important emotions and fellings. As he did it for us.

Олександра Дуда

Навчання в фотошколі - це дуже цікава сторінка мого життя. Ніколи не забуду той день, коли все розпочалося... Кажуть, що в житті нічого не буває просто так, і ці слова абсолютно доречні в моїй ситуації! Я почала навчатися навіть не маючи фотоапарата. Друзі та знайомі, знаючи мою легковажність, говорили, що це новий каприз, і я швидко "перехворію" цим захопленням, але їхні припущення не здійснилися) Я дуже вдячна Ігорю та Олексію, в першу чергу, за їхнє терпіння та натхення. Вони завжди піднімали настрій та знаходили найкращі пояснення,тому усі секрети фотографа легко запам'ятовувалися! Переступивши поріг студії, ти забуваєш про всі рутинні проблеми , негаразди та переносишся в світ мистецтва. Напевно ,найцінніші знання, які я отримала, - це навики самокритики! Тепер я не тільки фотографую, а й розумію допущені помилки та намагаюся їх уникнути! Величезне дякую, що навчили мене правильно робити те, що люблю! Дякую, що були частинкою мого саморозвитку) Раджу всім відкрити для себе чарівний світ фотографії з найкращими фотографами! А також велика подяка всьому колективу студії за теплий прийом та дружню атмосферу!

Владислав Білокриницький


Все дуже круто, класно...  Викладачі професійні фотографи які реально навчають а не просто роблять вигляд! Багато занять проходять на вулиці з фотопаратами, що допомагає засвоювати все що було викладено на лекціях) Які іноді дехто неписав   . Також заняття в студії не менш крутіші... Робота з моделю, правильне світло, відбивачі, розсіювачі і шалений драйв . Це найкраща фотошкола може не в світі але в Україні точно!!! Всім раджу.  Ця фотошкола відкриває вам майбутній шлях фотографа!

Богдан Горбатюк

Теж хочу сказати величезне ДЯКУЮ Ігорю, Льоші, Каті та колективу студії за такий суперський курс!!)) Дізнався для себе дуже багато корисного, а головне побачив як працюють майстри фотографії. Тепер є до чого прагнути  За два місяці зібрав добрячий "багаж" нових знань, ідей та емоцій, що дуже важливо для мене :) Ще раз величезне дякую, все було дуже круто, від початку і до самого кінця)

P.S. Грубі пряніки, чаювання, заняття в самих неочікуваних та цікавих місцях, море позитивного спілкування, нові знайомства,   безліч нових класних фоток на аватарку та творчі зустрічі із цікавими особистостями... Список можна продовжувати, бо хороших вражень навчання у вас залишило по собі багацько, а спогади про заняття викликають ностальгію   Це точно не останній курс, який я у вас пройшов) До зустрічі 

Ілона Заєць

Писати довго і багато щось не хочеться, я багато вже казала від душі, емоцїї і радості повні штани ви постійно бачили на заняттяхх. Хочу подякувати Гуру-фотографу Олексію Резіну та Гуру - фотографу Ігорю Костику. Курси були досить цікавими, наповненими, пізнавальними та потрібниими. Дізналась для себе багато чого нового та корисного, як правильно викоистовувати ті магічні фото-прийоми, ефекти, штучки-дрючки фотографські, світло, композицію, експозицію, діафрагму, фотошоп поглибився в знаннях моїх з лайтрумом познайомилась, хоча фотошоп люблю всеодно більше, якось-так)) дякую Вам ще раз, вам ще бажаю гарних добрих клієнтів, і в незліченній кількості)

Світлана Оліневич

Все просто супер.я прийшла у фотошколу майже не вміла користуватись фотоапаратом.Завдяки справжнім професіоналами нашим вчителям я навчилась користуватись всіма режимами,робити змістовні і об'ємні фото,дізналась як вибирати фон,світло,аналізувати і ще відкрила для себе багато нового.дякую Олексію і Ігору ,за позитивні емоції і здобутті знання. Дуже шкода що навчання закінчилось.

Віка Марцинів-Фасенко

Хочу поділитися враженнями від курсу ""Фотошоп для фотографа". Тут я отримала хороший алгоритм роботи, що за чим, як слідкувати за часом своєї роботи. Робота з основними інструментами, шарами, кривими, масками; частотний розклад... Матеріал подається досить доступно, викладачі роз'яснюють усе, що незрозуміло. Домашні завдання, що подаються дуже допомагають закріпити всю теорію. Дякую вам Ігор Костик, Aleksey Rezin, Татьяна Томашевская.

Крістіна

Олексій Резін - це не просто професійний фотограф, це перш за все ЧАРІВНИК, який за допомогою світла створює шедеври!!!!!!!! Дякуємо Вам за ЧУДОВІ ФОТО*)))))

Максим та Ляля

Нещодавно, плануючи з дружиною поїздку до Кам’янець Подільского, захотіли зробити собі фотосесію. Олексія знайшли простим пошуком в Google - переглянули досить багато варінтів, але врешті зупинились саме на цьому фотографі, про що зовсім не пошкодували.
Початок сесії запланували на досить ранню годину (о 8-00) і в результаті, завдяки Олексію, отримали як чудовий початок дня так настрій на весь день. Не дивлячись на те, що до цього зовсім не мали подібного досвіду і трохи нервувались, все пройшло легко, на одному диханні. Окрім того, Олексій показав нам такі закутки старого міста, які самі ми навряд чи знайшли. В результаті, ми отримали чудові фото і не менш чудові враження від процессу і міста загалом.

Тамара Кривзун

Привiт, дуже дякую тобi. Фото просто неймовiрнi , атмосфернi та надихаючi. А ти справжнiй майстер своеï справи. Дуже вдячна тобi.

Slavio Shevchuk

Неабияк радий буду поділитися своїми враженнями від знайомства з фотошколою Ігоря Костика та Олексія Резіна, яким вдалося зібрати довкола мене всі часточки граней витонченого мистецтва в сфері фотографування у єдине смислове ціле. Школа фотографа, перш за все, - це захоплююче споглядання для тих, хто прагне розібратися у всіх практичних проявах налаштувань дзеркальної фотокамери і переходу від однотипності фотографій до креативу та прогресивного бачення. Психологічна мотивація сприяє тому, щоб в самий короткий проміжок часу можна було б зрозуміти, що Ваш світогляд теж заслуговує бути унікальним. Зрештою, все те, що видавалося складним, з кожним днем проходження курсів, ставало для мене цікавішим, інтригуючим доступним і всеосяжним. 
Виходячи зі свого досвіду зазначу, що з унікальним підходом її очільників Ігоря Костика та Олексія Резіна, Ви швидко впораєтеся з налаштуваннями дзеркалки, зрозумієте суть понять  глибина різкості, баланс білого, приоритет витримки та діафрагми тощо, а також отримаєте навики роботи у графічних редакторах Adobe Photoshop та Adobe Lightroom. Все зводиться до того, що всі терміни та поняття для Вас стануть напрочуд простими, оскільки вся передова база фотошколи побудована на критеріях практичного досвіду її очільників. Особисто для мене це було не просто отримання нової інформації і вивчення технічних прийомів. Перш за все, це нове бачення,  себто новий погляд на знайомі (крізь призму відеографії, якою я займаюсь понад 12 років) речі та предмети. Знання, вміння і позитивний настрій, отримані під час цих заходів, дали мені поштовх до самореалізації і на сьогодні неабияк розвивають мою бізнесову сторону в США. 
Ігоре та Олексію, безмежно вдячний за якості та знання, які пронесу з собою крізь гаму відчуттів до людей, які цінують фото як меморат незабутніх спогадів. Для мене школа, яку Ви організували з передового довголітнього досвіду стане  новою життєдайною силою. Звідси дозволю звернутися до загалу:  «Коли хтось все ще в пошуках першокласних курсів для початківців фотографів, можу зауважити, що вони (пошуки) успішно завершені! :) Ви є там, де треба!

Юля Волошановська

Вчора переглядала фото, які ти робив! Ностальгія прийшла в гості....) Я досі не можу збагнути як тобі вдалось зробити такі фото зі мною! Ти просто майстер! Чесно кажучи це була для мене авантюра,але в середині процесу я зрозуміла,що це не так вже і важко і що я теж на якісь 60% спроможна щось зробити для того щоб фото вийшло гарним! Щиро вдячна за таку гарну можливість! Ти майстер своєї справи!Продовжуй в тому ж дусі! Дякую!

Люда Вишневська

Кожне нове заняття перевершує попереднє =) Багато інформації, яка на диво добре засвоюється завдяки доступному викладанню, а найголовніше - багато практики! Олексій і Ігор не просто мегаталановиті фотографи, вони ще й мегаталановиті вчителі. Відповідаючи на питання - я отримала значно більше, ніж очікувала) Не можу дочекатися наступного уроку, чесно кажучи.

Ліана Скопецька

Досить цікаве, змістовне і веселе заняття у нас було! Багато нового взнала. (довго прийдеться писати)))) Викладачі- супер!!!! Пояснюють доступно, розкривають свої професійні секрети і створюють хорошу атмосферу! І група в нас теж виявилась весела !!! З нетерпінням чекаю наступного заняття!!!

Віка Марцинів-Фасенко

На ці фотокурси я вже давно хотіла піти навчатися. І випадкова зустріч з Катею Костик, яка розповіла, що у них мають бути різні конкурси, допомогла мені виграти ці курси. Тобто я не просто навчалась, а навчалась БЕЗКОШТОВНО!, щоне може не тішити. Від фотошколи я очікувала одного (технічні навички, хороший досвід, нові знайомі), а отримала набагато більше, я навіть не сподівалась про таке, не просто знайомі, а хороші друзі, люди які підтримають, допоможуть, з якими не хочеться розлучатись, фотошкола закінчилась, ми розходились зі сьозами на очах, життя продовжується, і я знаю що можу звернутись до своїх вчителів, вчителів-порадників, вчителів-друзів у будь-який час, з будь-якого питання! Дякую, Олексію та Ігоре, за вашу роботу, гарячі серця, за ті знаття, які ви з усією душею нам передавали! 

ЗАЛИШ СВІЙ СЛІД —

ПОЖАЛУЙСТА, ОСТАВЬТЕ СВОЙ ОТЗЫВ
ДЛЯ НАС ЭТО ОЧЕНЬ ВАЖНО
Яндекс.Метрика